top of page

Alsancak Karuna Yoga Neler Sunuyor

Atölyeler

Atölyeler seçeneğimiz benliğinizde daha yüksek bir seviyeye ulaşmanıza giden yolda size yardımcı olacak harika bir seçenektir. Hayatınıza daha fazla neşe ve zindelik getirecek hizalama ve yenileme teknikleri öğrenmek için bize katılın. 

200 saat
temel eğitim

 Kıdemli yoga eğitmenliği yolculuğu RYT200 ile başlar.

Herhangi bir stüdyodan ya da bağımsız çalışan yoga hocalarından, 200 saatlik Yoga Alliance sertifikası olan herkes katılabilir.Bu eğitimi tamamlamak yolun başlangıcıdır çünkü bu eğitim sizi sadece başlangıç seviyesi ders verebilme yetkisi veriyor.

300 saat 
ileri seviye eğitim

RYT 200 saatlik Yoga Alliance belgesi olanlar bu programa katılır. Bu program 2 yıl süren 14 modüllük bir çalışmadır. 14 modülü tamamlayan 300 saat ileri seviye sertifikasına sahip olurlar. 

İsterseniz Power Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga, Yoga Terapi, Ayurveda, Yoga Anatomi, Yoga Felsefesi, Duygusal Anatomi eğitimlerinden tercih ettiklerinizi alabilirsiniz.

Yoga Kampları

Alsancak Karuna Yoga İnzivalar öğrencilerin yoga egzersizlerini daha derinlemesine yapmasına imkan tanır. Hizalamaya ve nefese odaklanıyoruz ve vücudunuzla yeniden bağlantı kurmayı ve canlanmayı öğreten doğru tekniği özellikle vurguluyoruz. 

Alsancak Karuna Yoga.png
alsancak karuna yoga.JPG
bostanlı karuna yoga.JPG
izmir karuna yoga.png
bottom of page